İlçemiz Kaymakamı Sayın Dr. Erdinç YILMAZ’ın Eskişehir Tepebaşı Kaymakamlığı görevine atanması sebebiyle Sivrihisar Belediyesi  veda yemeği düzenledi.

      Kaymakamımız Sayın  Dr. Erdinç YILMAZ'ın Eskişehir Tepebaşı Kaymakamlığı görevine atanması sebebiyle Sivrihisar Belediyesi'nin düzenlediği yemeğe  İlçe Kaymakamımız Sayın Dr. Erdinç YILMAZ, Değerli eşi  Sayın Dr. Öğr. Üyesi Şenay YILMAZ, Belediye Başkanı Sayın Hamid YÜZÜGÜLLÜ, Hava Meydan Komutanı Albay Sayın Ali İNCİ, İlçe Emniyet Müdürü Sayın Göksel KÖK,  Jandarma Komutanı Sayın Fatih KURT, Belediye meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri, daire müdürleri ile kaymakamlık personeli, muhtarlar  katıldı.
 
Sözlerine “Veda yemekleri zordur, genelde hüzünlü olur” diye başlayan Kaymakamımız Sayın Dr. Erdinç YILMAZ  yeni yerlere gitmenin, yeni bir çevre ve yeni insanlar görme açısından iyi olduğunu ama alıştığınız, sevdiğiniz bölgeden ayrılıyor olma açısından da bir o kadar zor olduğunu belirterek  görev yaptığım sürece  güzel günler geçirdiği ve  görev  esnasında kırdığım kimseler olabilir. Hepinizden hakkınızı helal etmenizi istiyorum. Unutmayın Eskişehir'de  artık bir kapınız var. Sizleri ağırlamaktan onur duyacağım dedi.
Düzenlenen dostluk ve veda yemeğine katılanlar, Sivrihisar'a vermiş olduğu hizmetler için Kaymakamımız Sayın Dr. Erdinç YILMAZ'a teşekkürlerini sundu. Verilen yemeğin ardından Kaymakamımız Sayın Dr. Erdinç YILMAZ   yemeğe katılan misafirlerle vedalaştı.